1. Настав час Істини

03.28.11

Отець Андреа Д'Асканіо - засновник Руху Біла Армія Божої Матері, організації, метою якої є захист зачатого життя, а також формація дітей молодшого віку. Рішенням Конгрегації по питаннях Віровчення (Департамент римської Курії), йому було заборонено продовжувати діяльність по духовній підтримці вищезазначеного руху. Біла Армія продовжує зберігати цінності, підтримані свого часу нині покійним архієпископом Аквіли, монсеньором Маріо Перессін, а також багатьма іншими єпископами.

Члени Міжнародного комітету, створеного на підтримку отця Андреа Д'Асканіо (як і Руху Біла Армія) у вісьмох країнах світу, даремно зверталися в інстанції, аби з'ясувати справжні причини, які лежать в основі цього рішення.

Зіткнувшись з наполегливим мовчанням та враховуючи наявність документів, що стали повсюдно доступні, члени комітету вирішили використати цю документацію, аби служіння отця Андреа зберегло свою цінність в серцях і розумах тих людей, для кого він був доброчинцем.

Вони хочуть це зробити, як вдячність Богові за те, що Він дозволив покірному брату з ордену Капуцинів стати місіонером любові, яку Ісус і Марія відчувають до наймолодших дітей, котрі і на сьогодні потерпають з приводу найрізноманітніших форм фізичного та морального насильства.